Átlátható, pontos tagdíj kezelés

Minimális kintlévőség, maximális követhetőség!

Egy bizonyos szint fölött az Excel és papír alapú tagdíj nyilvántartás már kezelhetetlen és követhetetlen. Az EgyesületOnline.hu segítségével mindig naprakész lesz a tagok befizetéseivel kapcsolatos nyilvántartás! A vezetőség és a tagság is pontosan tudni fogja hogy mikor kell a tagdíjat befizetni: nincs többé elmaradás, nincs többletbefizetés! Ezzel szemben van pontos határidő emlékeztetés, bankkártyás tagdíj befizetés, automatikus tagdíj számlázás, átlátható nyilvántartás, precíz hátralékkezelés.
Ingyenes teszt »

Egyesületek és más társadalmi szervezetek részére készített tagdíj nyilvántartó szoftver

A tagdíjfizetés és tagdíj számlázás lehet automatikus, nyomon követhető, egyszerűen kezelhető is!

Az EgyesületOnline.hu használatával egyszerűen és automatikusan kiküldésre kerülnek a tagdíj értesítések automata e-mailek segítségével, sőt a befizetést online is intézhetik a tagok, legyenek bárhol az ország területén!

Csak egy kattintás az e-mailben elhelyezett gombra és már látható is az esedékes tagdíj. Még egy kattintás és indulhat a bankkártyás befizetés. A tagdíj befizetés számlája pedig automatikusan elkészül. Ilyen egyszerű!

Átláthatóság, elszámolhatóság, pontosság, nyomon követhetőség!

Tagdíj értesítés, tagdíj befizetés, tagdíj nyilvántartás
Hatalmas funkcionalitás telepítés nélkül, internetböngészőben, okostelefonon. Minden tag számára külön belépési lehetőséggel!
Próbálja ki minden kötelezettség nélkül »

Tagdíjak befizetése on-line, bankkártyával

A tagdíjak beszedése, kezelése gyakran körülményes és sokszor problémát okoz?
A személyes találkozási alkalmak ritkák, de a pénzügyeket rendezni kell?

Tagdíjak nyilvántartása és befizetése - akár bankkártyával

Segítünk, hogy a távolság és az időhöz kötöttség akadályait leküzdjék!

A tagdíjak befizetése és könyvelése egyszerű, bárhol elvégezhető akár bankkártya segítségével is. Az automatikus számlázásnak köszönhetően a pénzügyek nyomon követhetővé, és kezelhetővé válnak.

Felejtse el a kockás füzetben vagy Excel táblában vezetett pénzügyeket, használja az EgyesületOnline.hu-t!

Átlátható könyvelés, naprakész kimutatások

Befizetés (Automatikus) könyvelés Tagdíj számlázás Mindenre kiterjedő, részletes kimutatás

Automatikus havi, féléves vagy éves tagdíj előírások

Alkalmi tagdíjak nyilvántartása

Eseti gyűjtések menedzselése

Naprakész kintlévőség figyelés

Automatikus fizetési emlékeztetési folyamat

Egyszerűsített belépés a tagoknak

Gyors átutalásos, vagy bankkártyás fizetés

Automatikus befizetési igazolás, nyugta kiállítás

Befizetések részletes elemzése, kimutatása

Analitika és statisztika a könyvelés számára

Átlátható, mindenre kiterjedő részletes kimutatások

Rendszeres tagdíjak

A tagdíjak kiküldésével Önnek nem kell folyamatosan foglalkoznia. Miután beállította, hogy milyen időközönként kapjanak a tagok értesítőt a tagdíjfizetési kötelezettségről, Ön nyugodtan hátra dőlhet, a szoftver automatikusan intézi a többit! Lehetősége van havi, negyedéves, féléves, éves, de akár bármilyen egyedi ütemezésű tagdíjakat kezelni. Az adminisztratív terhek pedig jelentősen csökkennek!

Alkalmi befizetések

Minden szervezetnél előfordulnak a tagdíjaktól függetlenül tervezett vagy éppen váratlan kiadások. A rendszerben lehetőséget biztosítottunk egyedi díjak beállítására és ezeknek a befizetére, így minden pénzügy egyhelyen kezelhető! A tagok értesítése ebben az esetben is automatikus. Az időszaki, kategóriánkénti és tagi kimutatások pedig biztosítják hogy az elszámolásnál nem marad ki semmilyen tétel!

Regisztrálja az Ön által képviselt egyesületet minden későbbi kötelezettség nélkül és próbálja ki a teljes funkcionalitást.