Professzionális on-line tagnyilvántartó

Átlátható nyilvántartás beállítható automatizmusokkal

Felejtse el az Excel, és papír alapú tagnyilvántartást. Az EgyesületOnline.hu segítségével minden szükséges információ egy helyen lesz az egyesületi tagokról, a tagság létszámáról, státuszáról. Külön jogosultsági szint tagoknak és vezetőségnek, hogy mindenki azt az információt lássa, amire szüksége van!
Ingyenes teszt »

Egyesületek és más társadalmi szervezetek részére készített on-line tag- és tagság nyilvántartó szoftver

... hogy a tagnyilvántartás egyszerű, rendszerezett, átlátható és naprakész lehessen!

Az EgyesületOnline.hu rendszerben egyszerűen adhat hozzá új tagokat a szervezetéhez, és akár csoportonként, szakosztályonként is külön kezelheti őket.

Ha az egyesület működése lehetővé teszi, akár on-line csatlakozás is megengedhető a rugalmas és sokrétű beállítási lehetőségeknek köszönhetően.

Minden szervezet számára használható, hiszen teljeskörűen beállítható az egyesület-specifikus adatkezelés, legyen szó sportegyesületről, horgászegyesületről, kulturális egyesületről vagy bármilyen szakmai vagy társadalmi szervezetről.

Gyors, egyszerű tagfelvitel, vagy akár on-line tagi csatlakozás

Rugalmas, minden fajta szervezet működéséhez igazítható működés

Precíz, naprakész tagnyilvántartás kimutatásokkal, automatizmusokkal

Hatalmas funkcionalitás telepítés nélkül, internetböngészőben, okostelefonon. Minden tag számára külön belépési lehetőséggel!
Próbálja ki minden kötelezettség nélkül »

A tagnyilvántartás új dimenziója

Az egyesület alapítása után, a működés során sokszor előforduló probléma, hogy a szervezet tagságában történő változást nem tudják nyomon követni vagy körülményes adminisztrálni?

Az egyesületi tag nyilvántartás új dimenziója

Segítünk, hogy a távolság és az időhöz kötöttség akadályait leküzdjék!

A tagok adatai egy helyen és egységesen kezelhetők, egyszerűen elérhetők. A tagságra vonatkozó kimutatások, a nyilvántartott adatok alapján való szűrések a tagság kezelésének, az egyesületi ügyek intézésének új dimenzióját nyitják meg.

Felejtse el a kockás füzetben vagy Excel táblában vezetett tagnyilvántartást, használja az EgyesületOnline.hu-t!

Minden tag számára egyedi belépés, külön jogosultsággal

Minden tag annyi információt lát, amire szüksége van! A tagok csak a magukra vonatkozó adatokat, tagdíj információkat, eseményeket, és a számukra megosztott dokumentumokat érhetik el. Ha a szervezet rendelkezik csoportokkal (akár szakosztályokkal) akkor a csoport adminisztrátorok kezelhetik a hozzájuk tartozó adatokat. Az egyesületi vezetőség pedig mindig teljes képet lát a tagságról és a teljes ügyvitelről.

Felhő alapú tag nyilvántartás, minden tag számára egyedi belépés, külön jogosultsággal

Regisztrálja az Ön által képviselt egyesületet minden későbbi kötelezettség nélkül és próbálja ki a teljes funkcionalitást.