Az EgyesületOnline.hu rendszerhasználati díja

1501 - 2000 fő 26 660 Ft /hó 33 970 Ft /hó 43 000 Ft /hó
2001 - 2500 fő 31 620 Ft /hó 40 290 Ft /hó 51 000 Ft /hó
2501-3000 fő 36 580 Ft /hó 46 610 Ft /hó 59 000 Ft /hó
3000 fő felett Egyedi megállapodás alapján!
Az árak tartalmazzák a 27% ÁFA-t!
Az árak havi bontásban vannak feltüntetve, de az elszámolás éves, féléves vagy negyedéves lehet.

Kedvezményes rendszerhasználati díjakat biztosítunk az alábbi célú szervezeteknek a 11/2012. (II. 29.) KIM rendelet besorolása alapján:

Besorolás kódja Besorolás leírása Kedvezmény mértéke
0100 kulturális és információs, kommunikációs tevékenység (pl. helyi tömegkommunikáció, művészeti tevékenység, kulturális örökség megőrzése, közgyűjtemény, kiadás, épített környezett védelme, népművészet, hagyományőrzés, közművelődés, kisebbségi, nemzetiségi kultúra ápolása) 20%
0800 szociális tevékenység (pl. családvédelem, egészségkárosultak támogatása, idősek támogatása, ellátása, önsegélyezés, rászorultak támogatása, humanitárius szervezetek) 20%
0900 polgári védelmi, tűzoltási tevékenység (pl. tűzoltószervezetek, katasztrófa-elhárítás) 20%
1400 közbiztonság-védelmi tevékenység (pl. polgárőrszervezetek, vagyonvédelem közlekedés-biztonság, bűnözők társadalmi rehabilitációja) 20%

Az EgyesületOnline szolgáltatás nem vehető igénybe politikai pártok és politikai közéleti tevékenységet folytató szervezetek részére!

Regisztrálja az Ön által képviselt egyesületet minden későbbi kötelezettség nélkül és próbálja ki a teljes funkcionalitást.

A rendszer teljes egészében használatba vehető segítség nélkülis, de igény esetén segítünk a bevezetésben

Az EgyesületOnline.hu rendszer működése számtalan ponton beállítható, konfigurálható, hogy a néhány fős helyi egyesületek és a több száz, vagy akár több ezer fős szervezetek számára egyaránt valódi segítséget nyújtson a használata. A kisebb szervezetek esetén a beállítások 1-2 óra alatt elvégezhetők, amiben teljes mértékben díjmentesen segítünk. Azonban tisztában vagyunk azzal, hogy egy több száz fős szervezet esetén egy informatikai rendszer bevezetése nem mindig könnyű feladat. A napi tennivalók mellett nem nagyon van idő egy új rendszerben gondolkodni, a működését elsajátítani, a beállításokat "felfedezni": tagság importálása, tagdíjak definiálása és megfelelő beállítása, dokumentumok, nyomtatványok elkészítése és feltöltése, egyedi adatkörök kialakítása, automatikus értesítések finomhangolása, stb.

Fontos, hogy a rendszer teljes egészében használatba vehető segítség nélkül is, de amennyiben igény merül fel rá, teljeskörű segítséget tudunk nyújtani a rendszer bevezetésében az alábbiak szerint:

1. Konzultáció, állapotfelmérés

Telefonos, on-line, vagy igény szerint személyes konzultáció során pontosan felmérjük a szervezet működését, azonosítjuk a folyamatokat, meghatározzuk a beállítási feladatokat.

2. Egyedi igények felmérése

Amennyiben megfogalmazódtak a működésre vonatkozó fejlesztések, akkor azokat pontosan definiáljuk a meglévő rendszerhez illeszthetően.

3. Beállítások elvégzése

Elvégezzük a szervezet működésére illesztett rendszer beállításait és fejlesztéseit. A "közérdekű", mások által is használható fejlesztéseket díjmentesen vállaljuk, de az egyesület-specifikus apróbb fejlesztéseket a bevezetési csomag szintén tartalmazza.

4. Oktatás

A beállítások és technikai üzembe helyezés után vállaljuk a munkatársak oktatását. Kis csoportokban vagy online, hatékonyan betanítjuk a szervezet működésében résztvevőket (edzőket, adminisztratív munkatársakat) az EgyesületOnline.hu rendszer használatára.

5. Tagság adatok importálása

A meglévő nyilvántartásokból segítünk a tagi adatok importálásában, de amennyiben speciális adatok átvétele is szükséges, akkor elkészítjük az azt megvalósító fejlesztéseket.

6. Finomhangolás

A sikeres bevezetés után megkezdődik a rendszer aktív, napi használata. A tagoktól, munkatársaktól beérkező visszajelzések alapján a rendszer további finomhangolása lehetséges.

7. Követés

A bevezetés után igény esetén tudjuk biztosítani a hosszú távú együttműködést és támogatást partnereinknek, legyen szó az üzemeltetésről vagy új funkciók, igények megvalósításáról.

A bevezetés díjazása minden esetben egyedi megállapodás alapján történik. A végiggondolandó és megvalósítandó feladatok, az elvégzendő beállítások a szervezet létszámával egyenesen arányban vannak, így nagy általánosságban elmondható, hogy amennyiben a bevezetés levezetését ránk kívánják bízni, úgy annak díja nagyságrendileg egy éves rendszerhasználati díjnak felel meg, ami természetesen az első konzultáció alapján ez pontosításra kerül.