Egyesület könyvelése

Az egyesületek és más civil szervezetek szakszerű és jogszerű könyveléséhez fontos, hogy a tagság befizetéseiről a könyvelés részére mindig naprakész információt tudjunk adni. Az esedékes és befizetett tagdíjak, a tagdíj kintlévőség mind olyan információ, mely - különösen nagy taglétszám esetén - nehezen tartható naprakészen, bár az egyesület könyvelésének pontossága éppen ezen múlik.

Minden szervezet életében eljön a pillanat - jobb esetben már az alapításkor - amikor a táblázatos (Excel) nyilvántartás már nem elegendő. A késedelmes, vagy éppen az egy összegű utólagos tagdíj befizetéseket lehetetlen úgy táblázatba szervezni, hogy az teljes és pontos képet adjon egyrészt a tagok pénzügyi állapotáról, másrészt pedig az egyesület könyvelése részére.

Átlátható könyvelés, naprakész kimutatások

Befizetés (Automatikus) könyvelés Tagdíj számlázás Mindenre kiterjedő, részletes kimutatás

Alkalmi tagdíjak nyilvántartása

Automatikus havi, féléves vagy éves tagdíj előírások

Eseti gyűjtések menedzselése

Egyszerűsített belépés a tagoknak

Automatikus befizetési igazolás és nyugta kiállítás

Befizetések részletes elemzése, kimutatása

Tagdíj kintlévőség monitorozása

Automatikus tagi értesítések

Átlátható, mindenre kiterjedő részletes kimutatások

Egyesületek részére készített tagdíj nyilvántartó szoftver

Hogy az egyesület könyvelése mindig naprakész és pontos tagdíj információk alapján történhessen!

Az egyesületi tagnyilvántartás új dimenziója