Regisztrálja egyesületét minden későbbi kötelezettség nélkül!

A 30 napos próbaidőszak alatt elérheti a teljes funkcionalitást és látni fogja, hogy valóban erre a szoftverre van-e szüksége.
A próbaidőszak végén értesíteni fogjuk, és Önnek nyilatkoznia kell majd a tovább használatról és a szerződéskötésről.
Automatikusan semmilyen díjfizetési kötelezettsége nem keletkezik!

Regisztráció egyesületek (civil szervezetek) részére

Ez az űrlap egyesületi vezetőknek új egyesület regisztrációjára szolgál. Amennyiben Ön nem egyesületi vezető, csak tagként regisztrálna, kérjük a másik űrlapot használja!

Új felhasználói fiók tagok részére

Ez az űrlap felhasználói regisztrációra szolgál. Ha Ön egyesületi vezetőként új egyesület szeretne regisztrálni, kérjük a másik űrlapot használja!
A regisztráció első lépéseként létrehozzuk a felhasználói fiókot, egyesülethez való csatlakozás vagy tagi adatokhoz való hozzáférés kezdeményezéséhez azután lesz lehetősége!
Javasoljuk, hogy jelszónak számokból álló PIN kódot adjon meg. A maximális belépési kísérletek számát korlátozzuk, így ez nem okoz biztonsági kockázatot, viszont a használhatóságot mobileszközön nagyban megkönnyíti.